Pik
Сьогодні, 19 Февраля 2019
27.08.2018
291
0

Україна втратила справжнього друга - Путілов про МакКейна

Україна втратила справжнього друга - Путілов про МакКейна

Впливовість постаті американського Сенатора Джона МакКейна у світі важко переоцінити, він був справжнім другом України. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав громадський діяч, політик Андрій Путілов, передає ПІК.

Він поділився спогадами та своїм ставленням до МакКейна.

«Познайомився з Сенатором Джоном МакКейном на Майдані в грудні 2013 року. Поява такого впливового Політика серед учасників Революції Гідності означала, що про ситуацію, яка склалася в Україні, дізнається весь світ. Після його візиту, його аналітики, доповіді в Сенаті стало абсолютно очевидно, що в особі МакКейна Україна отримали справжнього друга і лобіста, послідовного борця за санкції щодо Росії», - коментує Андрій Путілов, якому довелося побувати в офісі МакКейна на початку 2018 року.

«На жаль, вже тоді Сенатор знаходився у лікарні. Зустріч проводили з його особистим секретарем. Мене вразила обізнаність співробітників офісу про хитросплетіння української політики, знання економічної ситуації.

Смерть МакКейна - величезна непоправна втрата. Інтелект, помножений на мудрість і прозорливість, це те, що не можна повторити, в цьому унікальність МакКейна», - вважає Путілов.

 file

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину