Pik
Сьогодні, 25 Березня 2019
19.04.2018
457
0

Україна має надійних союзників у США - Путілов

Україна має надійних союзників у США - Путілов

Зустрічі з діючими американськими політиками - це можливість зав‘язати нові контакти та обговорити перспективні проекти для Херсонщини та загалом України, підкреслює Андрій Путілов, розповідаючи про робочий візит до США.

-Мав честь зустрітися з дуже досвідченими Конгресменами та політиками вищого рівня, як то Майкл Карпентер, який нині очолює офіс Байдена, а також готується до наступних виборів! Також провів зустріч у Державному департаменті США з провідними фахівцями, які займаються Україною. Це якраз співпало з призначенням державним секретарем Майка Помпео, який повністю на стороні України та є надійним союзником! Крім цього провів кілька зустрічей в NED та Національно-демократичному інституті міжнародних відносин США, - розповів Андрій Путілов та підкреслив, що під час спілкування відчувається підтримка України.

Важливо, що постійно відбувався обмін думками. Це дозволяє американським партнерам більш детально дізнаватись про ті зміни, які відбуваються у нашій країні, відчувати настрої та будувати співпрацю між країнами.

 

 

Читайте також:

Колишні Посли США в Україні цікавляться Херсонщиною

Путілов про перспективи співпраці IRI з Херсонщиною

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину