Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
09.10.2018
151
0

Україна – новий та вільний ринок – Андрій Путілов

Україна – новий та вільний ринок – Андрій Путілов

Слоган “Україна – новий та вільний ринок” херсонське металургійне підприємство Механічний завод розмістило на своєму стенді у Лондоні, де проходила Світова металургійна конвенція.

– Дуже важливо позиціонувати можливості та відкритість України, українського бізнесу на міжнародних майданчиках, – каже голова правління Механічного заводу Андрій Путілов. – Ми були єдиним підприємством з України на цьому потужному заході, за результатами якого формується світова політика в металургійній галузі.

Путілов впевнений, що треба розповідати світові, потенційним інвесторам, фінансистам про зміни, які відбуваються в нашій країні. В світі дуже багато вільних грошей, пропозицій, необхідно тільки ними скористатися, заявити про готовність, не боятися труднощів, які нам дуже добре знайомі. Це й корупція, й застаріла система державного управління, відсутність дерегуляції у економіці, недосконалі реформи...

– Своїм прикладом Механічний завод демонструє інвесторам, що в Україні є успішні приклади впровадження іноземних інвестицій. Наприклад, у Лондоні ми були разом з нашими канадськими партнерами, з якими в нас зараз тісна співпраця. Цього літа вони приїздили до нас, мали змогу побачити все та вивчити ситуацію. Вибір зроблено на користь співпраці з заводом. Закликаю й інших виробників з України розповідати за межами нашої держави про залучення інвестицій, про роботу з інвесторами. Разом ми зможемо зламати стереотип про те, що в Україну не вигідно вкладати інвестиції. На своєму прикладі ми знаємо, що співпраця є успішною. Треба доносити світу, що Україна – новий та вільний ринок, – закликає Андрій Путілов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину