Pik
Сьогодні, 20 Июля 2018
30.12.2017
386
0

Україна - Литва має конструктивні результати співпраці на Херсонщині

Україна - Литва має конструктивні результати співпраці на Херсонщині

Ще один з підписаних під час "Балтійсько-Чорноморського економічного форуму" меморандумів перейшов до стадії практичної реалізації. Про це ПІК повідомив заступник голови правління "Балтійсько-Чорноморського економічного форуму" Володимир Макуха.

Цього року, під час проведення 1 вересня другої, заключної частини форуму в Херсоні Головою ХОДА Андрієм Гордєєвим, Головою Правління "Балтійсько-Чорноморського економічного форуму", Генеральним директором ГК "Содружество" Віктором Поповим, Головою Правління Global BOD Group (Литва) Відмантас Янулевічус, директором "Солітек-Україна" Андрієм Кіженцевим було підписано меморандум щодо розвитку відновленної енергетики та будувництві сонячних електростанцій на території Херсонської області.
29 грудня, наприкінці року що минає, до Херсона з Литви прибула вантажівка з необхідним обладнанням для будівництва локальної сонячної електростанції яка буде першим об'єктом побудованим завдяки литовської компанії Global BOD Group та їх Українських партнерів "Солітек-Україна" (Херсон).

Вже в першому місяці наступного року чекаємо на наступні позитивні новини спільної Україно-Литовської співпраці, старт якій було дано на площадці "Балтійсько-Чорноморського економічного форуму"

Як стало відомо ПІК, об`єктом де будуватимуть локальну сонячну електростанцію буде "Олешківський маслозавод". Після запуску сонячної електростанції "Олешківський маслозавод" може стати незалежним в електропостачанні від інших джерел постачання.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину