Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
18.10.2019
488
0

Ухвалено програму з ліквідації амброзії

Ухвалено програму з ліквідації амброзії

Херсонська облрада затвердила програму з ліквідації амброзії полинолистої на території Херсонської області на 2020 – 2023 роки. Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 18 жовтня, під час чергової сесії. Передає ПІК.

Станом на 1 січня 2019 року площі засмічення Херсонської області амброзією полинолистою складали 276077,42 тис га.

Розробником програми виступив Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, співрозробником – Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Її головна мета – визначення основних напрямків та проведення комплексу заходів з ліквідації амброзії полинолистої протягом 2020 – 2023 років на території області, а також поступове зменшення площ засмічення даним карантинним бур’яном. Основним завданням програми є привернення уваги населення та громадськості до проблеми поширення амброзії полинолистої, проведення карантинних заходів з її ліквідації на території населених пунктів, на узбіччях доріг, сільськогосподарських угіддях та землях запасу.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, складає 973983,6 тис грн. З них – 80,0 тис грн із обласного бюджету, 110090,4 тис грн із місцевих бюджетів та 863813,2 тис грн із небюджетних джерел. Так, фінансування програми та виконання відповідних фітосанітарних заходів на землях загального користування (парки, сквери, дороги, кладовища, луки, береги водойм тощо) здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів. У свою чергу, землі сільськогосподарського призначення та присадибні ділянки мають оброблятися за кошти землевласників та землекористувачів.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину