Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
15.11.2018
1757
2

Ухвала суду у херсонську мерію дійшла, проте платити поки у маршрутках треба 6 гривень

Ухвала суду у херсонську мерію дійшла: то 4 чи 6 гривень?

Ухвала суду по призупинення дії «нового» маршрутного тарифу у мерію дійшла, проте наразі платити за проїзд треба 6 гривень, бо перевізників ще треба ознайомити з ухвалою суду, а водії мають отримати квитки відповідного номіналу.

Про це кореспонденту ПІК 15 листопада зранку повідомили в міському управлінні транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку.

«Управління транспорту з нею (ухвалою суду про призупинення дії нового тарифу – ред.) вже ознайомлюється, готує відповідний наказ для приведення у відповідність. Існує відповідний порядок. Ухвалу ми отримали пізно ввечері 14 листопада, тому ми з нею працюємо і готуємо відповідно наказ і по процедурі будемо у подальшому інформувати перевізників», - поінформували в управлінні.

Наразі херсонці мають платити у маршрутках ще 6 гривень. «Вони (маршрутники – ред.) працюють по рішенню виконавчого комітету (про встановлення тарифу 6 гривень – ред.). Тому що вони ще не ознайомлені з ухвалою (суду – ред.)», - пояснюють в управлінні.

Що стосується того, скільки часу потрібно для того, щоб перевізників ознайомили з ухвалою, то, як кажуть в управлінні – є відповідний порядок. «Є відповідний порядок. Як спеціаліст я не можу сказати - є керівництво, яке готує документи, потім додатково мешканців міста ми проінформуємо. Як можна виконати ухвалу суду негайно? Не буде ні квитків відповідного зразка (для проїзду 4 гривні – ред.), нічого, - кажуть в управлінні. - Пасажири не можуть керуватися ухвалою з неофіційного сайту».

«На сьогодні ми керуємося рішенням виконавчого комітету, яким встановлена вартість проїзду 6 гривень, - кажуть в управлінні. – Рішення було опубліковане 8 листопада. Тариф почав діяти не відразу, коли був опублікований на сайті (офіційному сайті міської ради – ред.) - ми привели в необхідність всі необхідні документи і поїхали (по тарифу 6 гривень – ред.) 10 числа (листопада – ред.)».

«У соцмережах почала розповсюджуватися інформація щодо призупинення дії тарифу. Ми почали дізнаватися – на офіційному сайті суду ухвала ця ще не була. Але на сьогодні управлінням вже здійснюються заходи, ознайомлюються з цієї ухвалою, є відповідний порядок приведення у відповідність, на сьогодні ми з цим працюємо. Будемо також запрошувати перевізників і ознайомлювати з цією ухвалою, щоб вони протягом певного часу там, доби, привели у відповідність. Тому що потрібно зробити відповідні заходи. Перший захід – наявність відповідного зразка квитків. Якщо це не відповідатиме – це тягне накладення штрафних санкцій», - коментують в управлінні.

Читайте також: 

Підвищення проїзду у маршрутках Херсона: що обіцяє влада

Поданий позов про скасування нового тарифу на маршрутки у Херсоні

У мерії не вірять, що маршрутки працюватимуть якісно

Ухвала суду – тариф 6 гривень на проїзд у маршрутках в Херсоні призупинений

Маршрутки у Херсоні по 4 чи по 6 гривень: куди скаржитися

Тарифний скандал: херсонці викликають до маршруток поліцію

Тарифний скандал у Херсоні: що кажуть в управлінні транспорту

«Маршрутний» скандал у Херсоні: грубих порушень громадського порядку не було

Новини по темі

Коментарі

Тетяна, 18.11.2018
4,6....а пока платить заставляют по 8 гр.БЕСПРЕДЕЛ!!!
СергІЙ, 15.11.2018
ГОЛОВНЕ, ЩО НЕ МАЄ КВИТКІВ, А РІШЕНЯ СУДУ ТАК ЦЕ НЕ НО НАС

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину