Pik
Сьогодні, 16 серпень 2018
12.01.2018
821
0

«Ухвала суду не зареєстрована, але документи ми надали», - Іван Дудар

«Ухвала суду не зареєстрована, але документи ми надали», - Іван Дудар

Що відбувається навколо  Кочубеївської ОТГ – з таким запитанням за коментарем ПІК звернувся до сільського голови Івана Дудара.  У деяких місцевих ЗМІ з’явилась інформація, де йдеться про те, що правоохоронці, мовляв,  розслідують трати бюджетних коштів у Кочубеївській ОТГ.  І вже навіть слово «децентралізація» в одному з видань поспішили в заголовку взяти в лапки. 

«Ніяких звинувачень мені не було висунуто, це просто вилучення документів для проведення експертизи. Згідно ухвали суду, яка, до речі, навіть  не зареєстрована», - так прокоментував ПІК сільський голова Кочубеївської ОТГ Іван Дудар.

«У нашій об’єднаній територіальній громаді за минулий рік (2017 рік – ПІК) використали 100-відсотково державну субвенцію на розвиток інфраструктури. У нас всього 25 проектів, 24 з них – саме вуличне освітлення. Наша громада складається з 14 населених пунктів. Тепер всі вулиці всіх 14 населених пунктів, які входять до складу нашої громади, освітлюються», - каже Дудар. Ще один проект, 25- ий – це придбання санітарного транспорту.

«Ми практично одні з небагатьох в Херсонській області, які  на 100% використали цю субвенцію. Зуміли, бо вже досвід попереднього 2016 року був і ми знали, що треба поспішати і знали, як це треба робити. Жодна копійка не повернулася – ми все освоїли», - каже Дудар.  Мова йде про субвенцію об’єднаним громадам на розвиток інфраструктури.

Читайте також: Місцеве самоврядування Херсонщини: на скрині з грошима

«9 січня приїхав до мене з Бериславського відділу поліції капітан поліції  і пред’явив Ухвалу Великоолександрівського районного суду, згідно якої він вилучає документи для перевірки фактів – по отих 24 проектах з освітлення у зв’язку з тим, що щось не в повній мірі, що є підозра…», - каже Дудар.

«Але я не заперечував, ми передали всі документи. Я пояснив, що державні кошти по субвенції використані», - каже сільський голова.

Він також каже, що намагався пояснити працівнику правоохоронних органів бюджетний процес. «Ми пишемо проектну заявку, далі на висновок це йде  в облдержадміністрацію, але й це ще не все. Після цього, з висновками ОДА ми направляли проектну заявку в Міністерство регіонального розвитку, де засідала комісія, переглядала пакет документів, кошторис, робили зауваження  та схвалювала», - каже Дудар.

«Відзначу – ухвала суду була від 5 січня, 9 січня капітан поліції приїхав. Сьогодні,  12 січня, а Ухвала, як того вимагає закон, досі не зареєстрована в електронному Реєстрі (єдиний державний реєстр судових рішень – ред.)», - каже Дудар.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину