Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
11.07.2016
238
0

Угода між Музиківкою та Дусетосом може дати відчутний ефект в інтеграції України в Європу

Угода між Музиківкою та Дусетосом може дати відчутний ефект в інтеграції України в Європу

Під час ІІІ Балтійсько-Чорноморського Економічного форуму, що пройшов 17 червня у Херсоні, підписано Угоду між селом Музиківка Херсонської області (Україна) і містом Дусетос Зарасайського району (Литовська Республіка) про економічне, інвестиційне та культурне співробітництво.

Домовленість про підписання такої угоди була досягнута в ході візиту до Литви делегації Херсонської міської ради на чолі з міським головою Володимиром Миколаєнком (22-25 травня 2016 р., м.Вільнюс, м. Зарасай, м.Вісагінас).

Це перша угода про співпрацю між малими населеними пунктами України і Литви, укладена на рівні українського села та невеличкого литовського містечка.

Досвід укладання цієї угоди може бути цікавим й для інших українських сіл та селищ, оскільки такі домовленості сприяють встановленню прямих контактів між малими та середніми підприємствами України та країн Європи, активізації дрібного підприємництва в Україні, розвитку «зеленого туризму», проведенню спільних культурних та мистецьких заходів, більш повному використанню можливостей «народної дипломатії».

У поєднанні з очікуваним запровадженням Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України це може дати відчутний ефект у контексті реальної інтеграції української економіки та суспільного життя в цілому у європейський простір, повідомляється на сайті Посольства України в Литовській республіці.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину