Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
22.07.2016
208
0

Учасників організованого херсонцем велопробігу виручили українські тарагонці

Учасників організованого херсонцем велопробігу виручили українські тарагонці

Днями благодійний велопробіг «Українці в Європі», який ініціював наш земляк з Нижніх Торгаїв Нижньосірогозького району, відомий мандрівник, спортсмен, учасник АТО Костянтин Самчук, проїхався Іспанією.

Як повідомляє іспанське видання, 18 липня шлях велопробігу пролягав через славнозвісне іспанське місто Тарагона, де члени Асоціації Українців Тарагони «Хортиця» з нетерпінням чекали зустрічі зі спортсменами-активістами.

Та за деяких обставин учасники вирішили не залишатися на ночівлю-відпочинок, щоб вкластися в запланований час. Але доля розпорядилася інакше. На виїзді з міста в участників сталася аварія - зламався бус - «Едик» - так ласкаво називають хлопці свого залізного друга, який супроводжує команду на протязі всього маршруту.

Ця серйозна поломка потребувала втручання і допомоги багатьох тарагонців, бо заміна мотора та евакуація авто до Барселони- наступної зупинки команди - справа складна, і фінансово затратна. Але тарагонці показали, що на них завжди можна покластися.

В цей час одна з гостинних родин надала тимчасовий питулок хлопцям, а за допомогою інших членів Асоціації організували смачну й поживну вечерю. За столом учасники велопробігу розповіли, як приємно вражені теплими зустрічами закордонних співвітчизніків.

Щоправда, з Барселони учасники велопробігу виїхали вже без «Едика», який ще тиждень буде «лікуватися» на СТО.

Нагадаємо, благодійний велопробіг «Українці в Європі» стартував зі Львова 15 травня.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину