Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
13.08.2016
175
0

Учасники Форуму "Таврійські горизонти" ознайомляться з інвестиційними об’єктами та успішними підприємства Херсонщини

Учасники Форуму "Таврійські горизонти" ознайомляться з інвестиційними об’єктами та успішними підприємства Херсонщини

На черговому засіданні організаційного комітету з питань підготовки до проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» обговорили питання стосовно презентації ділових панелей та розробки маршрутів для відвідання учасниками Форуму інвестиційних об'єктів у рамках Міжнародного трейд-клубу.

Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації відзвітували про результати роботи за пунктами доручення в.о. заступника голови ОДА Євгена Рищука стосовно організації Форуму.

Так, вирішено, що у рамках Форуму члени делегації трейд-клубу відвідають ДП «Херсонський морський торговельний порт», ПАТ «Херсонський хлібокомбінат», ТОВ НПП «Херсонський машинобудівний завод» та ПАТ «Дім марочних коньяків «Таврія».

Учасники Форуму також матимуть змогу ознайомитись з інвестиційними об'єктами та успішними підприємства з інвестиціями за напрямком «Аграрний сектор - можливості для повного циклу виробництва», «Промисловість - браунфілди та території для розвитку ваших технологій» та відвідати маршрут «Туристична перлина України - синергія природи та гостинності Херсонців».

Нагадаємо, 30 вересня місто Нова Каховка буде приймати закордонних та вітчизняних інвесторів та зацікавлених осіб.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину