Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
Ексклюзив
05.08.2018
632
0

Учасник АТО з Херсона навчає молодь тримати зброю у руках

Учасник АТО з Херсона навчає молодь тримати зброю у руках

Повернення до мирного життя для учасників АТО є непростим процесом. Багато військових, повертаючись з війни на Сході України, не знають, як реалізувати себе тут, у мирному місті. Сьогодні ПІК розкаже історію учасника АТО Дениса, який знайшов свою справу і тепер не просто заробляє, а й отримує задоволення від нової роботи.

Читайте також: Міні-пекарня учасників АТО у Скадовську отримує визнання жителів міста

1

Денис одразу після закінчення університету добровольцем пішов воювати у складі батальйону «Херсон», у серпні 2014 був у Іловайському котлі, потім ще півтора роки ніс службу на території області – блокпости, адмінмежа з тимчасово окупованим Кримом, охорона громадського порядку у обласному центрі та інших містах та селах Херсонщини.

«Після звільнення постало питання – що робити далі. І на думку спала ідея спробувати свої сили у тому, що добре знаю та вмію – навчати людей тримати зброю у руках та влучно цілити», – розповідає Денис.

 Він вирішив розпочати свою маленьку справу – відкрити тир на морі. Денис придбав обладнання, запросив до роботи свого друга, оформив всі необхідні документи і розпочав роботу у червні 2017 у Лазурному:

 «Організувати це все не просто, мені дуже складно було розібратися з документами – оформлення ФОП, податки, працевлаштування, проте все це того вартує – я розпочав цікаву справу, від якої отримую задоволення».

 Цього року Денис також відкрив тир на цьому ж місці. Має уже постійних клієнтів – їм імпонує щире спілкування та повага. Багато хто робить фото на пам'ять і мало хто іде з тиру з порожніми руками – приз знайдеться для кожного.

«Приходять діти, які вперше беруть до рук зброю. Приводи страйкбольні, проте за вагою і ззовні майже не відрізняються від справжніх автоматів. Я вчу, як правильно тримати, як цілитись, допомагаю, як можу – і вони показують результат. Також приходять і колишні військові – вони на відпочинку, проте хочуть показати приклад влучної стрільби своїм рідним та друзям», – розповідає Денис.

 У тирі можна навіть позмагатися на кращий результат – для цього є спеціальні мішені, а «снайпери» можуть вибити найскладнішу мішень – справжню гільзу:

 «Зробити це не так просто, але є люди, які вибивають дві гільзи поспіль без жодного промаху, дехто хоче просто постріляти по баночкам і отримати приз – їх у нас не мало, кожен знайде тут щось цікаве для себе».

 Для Дениса тир це перший крок у створенні власного бізнесу, хоч і сезонного. Є ідеї і для Херсона, але для їх реалізації спочатку треба заробити: «Тир взимку на вулиці не поставиш, тут треба щось інше. Ідеї є, і я зараз над цим працюю, а чи вийде, чи ні, покаже час».

 3

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину