Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
19.05.2017
394
0

У Скадовську збирають позачергову сесію

На сайті Скадовської міської ради 18 травня 2017 року з'явилося розпорядження міського голови №83-р про скликання позачергової ХХХІ сесії міської ради VII скликання. Позачергова сесія скликається на  11:00 19 травня 2017 року, у порядку денному одне питання  - «Про врегулювання земельних відносин».
На тому ж сайті того ж 18 травня 2017 року викладено проект рішення сесії Скадовської міської ради «Про врегулювання земельних відносин», відповідно до якого земельна ділянка, яка до цього часу була орендована ФОП Масалитіна С.Г., надається в оренду спільно ФОП Масалитіній С.Г. та Круковському В.М.
У зв'язку з викладеним постає низка запитань: чому порушено, передбачене ст.33 Закону України «Про оренду землі» переважне право ФОП Масалитіної С.Г. на поновлення договору оренди? Чому земельна ділянка надається гр.Круковському В.М., який відповідно до рішень господарських судів всіх трьох інстанцій не набув права на неї (справа №923/772/15)? Чому проект рішення міської ради всупереч положенням ч.3 ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» оприлюднено за добу, а не за 20 робочих днів до дати його розгляду з метою прийняття? У чому винятковість питання, яке має розглядатися таким поспіхом з порушенням передбачених законом процедур (відповідно до п.9.4 Регламенту роботи даної ради, позачергова сесія призначається у виняткових випадках)? Чому всупереч ст.19 Конституції України, посадові особи Скадовської міськради діють не у спосіб передбачений законами України? Чому Скадовський міський голова всупереч положенням ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» не забезпечує додержання Конституції та законів України?

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину