Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
20.08.2016
231
0

У Скадовську училище фізичної культури модернізується

У Скадовську училище фізичної культури модернізується

Голова облради Андрій Путілов відвідав Скадовську філію Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради та ознайомився з умовами в яких займаються та проживають спортсмени.

Про це повідомляє Херсонська обласна рада. 

Як розповів директор спортивного закладу Володимир Кучер, цього року за рахунок оптимізації витрат на енергопостачання та інших комунальних видатків, за період 6 місяців, було зекономлено більше 2 мільйонів гривень бюджетних коштів. Ці кошти заплановано витратити на придбання спортивного обладнання, яке не поновлювалося в навчальному закладі з 1990 року та підготовку залів для заняття легкою атлетикою та боротьбою.

Крім того, готується корпус для прийняття на оздоровлення спортсменів не тільки з області, а зі всією України, який розрахований на 280 осіб.

За словами В.Кучера на базі відремонтованого комплексу в місті Скадовську (колишня школа-інтернат) за літній період проведено навчально-тренувальні збори та оздоровлено 329 учнів училища, а також юних спортсменів з міст Києва, Харкова, Миколаєва.

Уже зараз на базі училища проводиться ряд всеукраїнських та обласних спортивних змагань.

Голова облради розповів, що раніше, за сприяння обласної влади було відремонтовано покрівлю та встановлено нові вікна на одному з двох корпусів училища. Наразі потрібно щонайменше 3 млн. грн. щоб продовжити роботи.

«Інший корпус був відремонтований, ремонтні роботи проведені і у їдальні», - розповів А.Путілов.

Училище має і навчальний корпус. Завдяки цьому, спортсмени, протягом року можуть займатися спортом не відриваючись від навчального процесу.

Голова облради поділився, що задоволений роботою нового директора училища, якому вдалося зекономити кошти та провести модернізацію закладу.

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину