Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
01.06.2016
152
0

У Скадовському районі відпочивальники будуть під наглядом фахових рятувальників

Учора, 31 травня, на пляжі пансіонату «Гілея» у Лазурному рятувальники обласної служби ДСНС відпрацювали практичні навики з матросами-рятувальниками, які незабаром розпочнуть чергування на пляжах морського узбережжя та стежатимуть за безпечним відпочинком відпочиваючих.

Група складалася з 30 чоловік, які попередньо під час уроків вивчили теорію із використанням наочного приладдя для засвоєння основ рятування людей на водних об'єктах. А вже під час практичної частини показали свою готовність виконувати покладені на них обовязки.

Спершу представники водолазної групи аварійно-рятувального загону спецпризачення обласної служби ДСНС продемонстрували, як правильно проводити рятувальні роботи за допомогою моторного та веслувального човнів, як користуватися кінцем Александрова, як транспортувати потерпілих до найближчих медзакладів.

Розповіли і як викликати підрозділи екстреної медичної допомоги. Представник же навчально-методичного Центру безпеки життєдіяльності на добровольцеві з числа присутніх показав послідовність виконання дій при штучному масажі серця.


Матроси-рятувальники вже самостійно практично виконали ці ж дії та навики.

Заступник начальника Головного управління ДСНС області Володимир Бєляєв побажав усім успішної роботи і вручив посвідчення, що підтверджують закінчення курсів цільового призначення за напрямком «матрос-рятувальник сезонного рятувального поста безпеки».

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину