Pik
Сьогодні, 21 Февраля 2019

У рамках Програми «Теплий садочок» на Херсонщині цьогоріч реконструюють 37 дитсадків на суму 23 мільйонаI Новости Херсона

У рамках Програми «Теплий садочок» на Херсонщині цьогоріч реконструюють 37 дитсадків на суму 23 мільйона

В області розроблена і впроваджується за рахунок бюджетів усіх рівнів Програма «Теплий садочок», у рамках якої цьогоріч буде реконструйовано 37 дитсадків на суму майже 23 мільйони гривень.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів заступник голови ОДА Олександр Адамчик:
- Робота з визначення саме цих 37 дошкільних закладів велася довго, оглянули не одну сотню дитсадків, провели енергоаудити. В результаті в кожному районі по три-чотири найбільш проблемні дитсадка потрапили до програми.

Реконструкція передбачає заміну вікон, модернізацію систем опалення, ремонт фасадів, дахів. Словом, у дитсадках будуть вирішені першочергові проблеми.

Також є перспектива реконструкції 30 шкіл на суму майже 300 мільйонів, сказав Адамчик і додав, що до піку опалювального сезону всі ці проекти будуть реалізовані.

Доповнили заступника голови ОДА народний депутат Олександр Співаковський, який повідомив про плани реконструкції футбольного поля комплексної ДЮСШ, що на проспекті 200-річчя Херсона, загальна вартість проекту 6 млн 612 тис. грн.

А також мер Херсона Володимир Миколаєнко, який нагадав про майбутню реконструкцію будівлі із прибудовою класів та актової зали загальноосвітньої школи №26 у Комишанах. Йдеться про добудову до вже існуючої будівлі ще 3 поверхів, після чого загальна площа приміщень школи збільшиться на 2 555 кв. м, що дасть можливість розмістити додаткові учбові класи і актову залу на 290 місць.

Орієнтовна вартість цього проекту близько 20 млн грн. Для реалізації проекту в 2016 році із міського бюджету Херсона вже виділено 6,5 мільйона, на даному етапі проводяться тендерні процедури із визначення підрядної організації, яка буде виконувати роботи.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину