Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
11.07.2016
188
0

У Першокостянтинівці відповідали на актуальні питання щодо об’єднання громад

У Першокостянтинівці відповідали на актуальні питання щодо об’єднання громад

В рамках «Децентралізаційного марафону» консультанти також побували на громадському зібранні в селі Першокостянтинівка Чаплинського району, де поспілкувалися з його сільським головою Тетяною Михайловською та сільським головою Григорівки, що має стати адміністративним центром ще однієї ОТГ - Присиваської Сергієм Кліщевським.

Про це на своїй сторінці в фейсбук повідомляє «Децентралізаційний марафон»

Також консультанти відповіли на злободенні запитання місцевих депутатів та сільських мешканців.

Як з'ясувалося, місцевій громаді та депутатам украй бракує саме таких ефективних освітніх проектів, котрі проливають світло на перспективи громад та обґрунтовують потрібність реформи.

Як зазначають селяни, сьогодні в багатьох громадах відчуваються перебої з енергопостачанням, немає води, дороги доруйновуються, громадський транспорт туди не доходить, а в деяких сільських школах вчиться півтора десятка дітей.

Тому в розпачі місцеві мешканці сприймають будь-які зміни в штики. І змінюють свою скептичну думку лише отримавши вичерпні відповіді на ті питання, які їх непокоять.

До спілкування також долучився заступник голови Чаплинської райдержадміністрації Дмитро Ацеховський, який висловив усебічну підтримку громадам, які ведуть конструктивну вдумливу роботу з підготовки до об'єднання і подякував консультантам АМУ за увагу до найвіддаленіших куточків області.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину