Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2019
04.06.2016
120
0

У Новій Каховці поліцейські викрили гральний заклад

У Новій Каховці поліцейські викрили гральний заклад

Не зважаючи на прийняття Верховною Радою Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні", який, до речі, діє уже досить тривалий час, трапляються такі підприємливі громадяни, які систематично порушують вимоги вищезазначеного Закону.

Так, 2 червня у Новій Каховці під час проведення заходів щодо протидії кримінальним правопорушенням у сфері грального бізнесу правоохоронці виявили приміщення, де надавалися послуги у сфері грального бізнесу. Про це повідомляє у фейсбук Новокаховський відділ поліції ГУНП у Херсонській області

Правоохоронці встановили осіб, які організували діяльність гральних закладів та отримували з цього нелегальні прибутки. В ході проведення обшуку усе гральне обладнання правоохоронці вилучили, а саме 4264 гривень, 6 пластикових гральних карток, 20 гральних пультів, 21 системний блок до персонального комп'ютера.

За даним фактом відкрито кримінальні провадження за ч.1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину