Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
21.05.2016
470
0

У Корабельному районі відзначили подвійне свято

У Корабельному районі відзначили подвійне свято

У Корабельному районі подвійне свято об'єднало херсонців. Одразу дві світлі події - День сім'ї та День вишиванки стали приводом зібрати, 20 травня, херсонців, аби весело провести час у дружньому, родинному колі.

Дорослі і малеча завітали до Свято-Троїцького скверу, де і відбувалося святкування, у вишиванках та з чудовим настроєм. І навіть найменшеньких вдягнули відповідно - у національний одяг.

Свято організували Корабельна районна рада, ГР «Відродження Херсона» за підтримки голови обласної ради Андрія Путілова.

«Сьогодні в Шуменському мікрорайоні вперше відбувається подвійне свято. В такому чудовому місці, біля храму Святої Тройці ми доводимо, що без родини немає України, а без вишиванки немає нації. Цей захід - Родинне вишиванкове свято, ми проводимо за підтримки голови Херсонської обласної ради Андрія Путілова. Ми запросили 4 родини, які сьогодні братимуть участь у наших конкурсах і покажуть, що значить для нас свято вишиванки і єднання сімей», - анонсувала голова Корабельної райради Херсона Наталія Чорненька.

Чотири талановиті сім'ї  доводили, що саме вони гідні носити титул "найвишиванковіші".

І вишиванки то у них виявилися не прості, а з історіями! Декому національний одяг подарували родичі, знайомі, а декому вони перейшли у спадок і їм вже більше 30 років. В номінації "найвишиванковіша", з відривом виграла родина Чорних.В наступному конкурсі родини представили свої багатогранні таланти. Кожному було, що показати і чим здивувати. Дружнім сімейним підрядом учасники вишивають, роблять шпаківні, картини з тіста, піску, прикраси з бісеру. Гарно вміють вони і танцювати, співати, читати гуморески.

В напружених змаганнях перемогу отримала родина Ясак. Та інші родини ніскільки не засмутилися, бо, як вони самі зізнаються, головна нагорода для них - це безцінний час добре проведений з сім`єю. Усі родини, які брали участь у конкурсі, отримали почесні грамоти та подарунки

Дарували гарний настрій гостям свята співаки та маленькі танцівники зі шкіл №21,26, 55, 11,51, учні ліцею журналістики.

Але це не всі добрі справи, якими запам'яталося свято. Херсонські школярі зробили почесну справу. Своїм одноліткам, які через війну на сході покинули власні домівки, вони подарували серце українського народу - вишиванки. Над ними та ще оберігами школярі "чарували" разом в батьками. Власноруч робили на сорочках та рушниках вишику, майстрували ляльки-мотанки.

Маленький переселенць, який з представником міського гуманітарного центру по роботі з ВПО Галиною Сліпак приймав особливо дорогі подарунки, був дуже розчулений вчинком своїх однолітків. Найближчим часом передадуть подарунки й іншим діточками «Сьогодні не вистачає саме традиційних свят. Зібралися школярі, дорослі і всі у вишиванках. Одна з родин, яка брала участь в конкурсі, приїхала з окупованої території. З 2014 року вони проживають у нас. Велику підтримку їм надала Комишанська громада. Також дітки подарували своїм одноліткам, які, нажаль, не з чуток знають про війну, вишиванки. Дуже важливо, що цією акцією ми об'єднали схід, захід, південь і подарували патріотичне свято херсонцям», - підкреслив голова обласної ради Андрій Путілов.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину