Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
23.07.2016
136
0

У І півріччі міграційна служба Херсонщини видала більше 3,5 тис паспортів-карток

У І півріччі міграційна служба Херсонщини видала більше 3,5 тис паспортів-карток

В Управлінні Державної міграційної служби України в Херсонській області підвели підсумки діяльності за І півріччя та визначили основні пріоритетні завдання на друге півріччя.

Про це повідомляють в міграційній службі Херсонщини.

Упродовж І півріччя територіальні підрозділт міграційної служби Херсонщини видали 9037 паспортів громадянина України у вигляді книжечки та 3598 - у формі картки. Прийнято 27370 замовлень на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, з яких 85% - біометричні.

Було прийнято 92 рішення про надання дозволу на імміграцію в Україну, оформлено 345 посвідок на постійне проживання в Україні, видано 89 посвідок на тимчасове проживання в Україні, прийнято 220 рішень про продовження строку перебування в Україні іноземцям та особам без громадянства.

Також виявили 101 нелегального мігранта і прийняли рішення про їх примусове повернення з України.

За звітний період надано 7515 адміністративних послуг громадянам, які проживають в АР Крим, Донецькій та Луганській областях.

Іноземцям для в'їзду до АР Крим видано 211 спеціальних дозволів.

Загалом за період з січень - червень поточного року міграційною службою в області надано 32 680 платних адміністративних послуг, що поповнило казна регіону на суму понад 8 млн. 356 тис. грн.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину