Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
05.05.2016
605
0

У Хесоні вшанували матерів

Кожної другої неділі травня ми вітаємо найдорожчих у житті кожної людини жінок - наших мам.

Тепле душевне свято влаштували для мам у Корабельному районі Херсона. Слова вдячності і захоплення звучали на честь багатодітних матерів, опікунів, матусь обдарованих дітей, мам та дружин воїнів, які воюють на сході та тих мужніх чоловіків, які віддали своє життя за нас.

Для гостей свята пролунали пісні й вірші у виконані вихованців шкіл Корабельного району. Маленькі україночки та поважні козаки присвятили почесним гостям танці та у віршах зізнавались у повазі та кохані до усіх жінок, які носять найповажніше звання «Мама».

Подяки голови обласної ради вручили опікунами, які взяли на себе відповідальність, котра не кожному під силу. Привітали Любов Дмитрієву, яка стала мамою для чотирьох діточок, Тетяну Переверзєву, яку мамою називають дві чудові дівчинки, Віктора Цибу, котрий став опікуном і один турбується про хлопчика.

«Ви гідно виховуєте своїх дітей. Ви оточили їх любов'ю, затишком, батьківською турботою. Ви робите все можливе, щоб виростити гідних людей і за це вам велика дяка», - сказав голова обласної ради Андрій Путілов.

Жінок, які носять звання «Мати-героїня», відзначили подяками голови облдержадміністрації та подарунками. Подяки міського голови вручили багатодітним мамам.

Та, мабуть, самим зворушливим був момент, коли подяки голови Корабельного району вручали матерям та дружинам, чиї сини та чоловіки загинули в АТО, а також наразі захищають нашу країну на сході. Емоції переповнювали усіх. Жінкам, які виховали мужніх захисників, аплодували стоячи.

«Дякую мамам наших воїнів. Ви народили і виховали патріотів України, які захищають нас на сході країни. Нажаль, не всі хлопці повернулися додому, віддавши найдорожче, щоб ми з вами жили у мирі, щасливо», - зі сльозами на очах до матерів та дружин звернулася голова Корабельної райради Херсона Наталія Чорненька.

Вітали мам та дякували їм за любов до своїх дітей, за терпіння і секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, директор механічного заводу Станіслав Путілов, помічник голови ХОДА Неля Іоніч, священик Андрій Калита.

Мама трьох синів та трьох дочок Ольга Кропивницька зізнається, що її професія мами нелегка, але найулюбленіша. І вона робить усе можливе, щоб її діточки росли гідними українцями, розумними, всебічно розвинутими.

«Дуже вдячні за це чудове свято. Для нас важливо,щоб усіх мам поважали та підтримували, незалежно від того, скільки вони виховують дітей. Мене тато так виховував, що кожна жінка, яка народила дитину, вже здійснила подвиг, дала життя людині», - сказала багатодітна мама і додала, що з кожною народженою дитиною серце жінки стає більшим, а з тим і додається у житті щастя.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину