Pik
Сьогодні, 29 Січня 2020
29.07.2016
193
0

У херсонців з’явилися ідеї щодо увіковічення пам’яті Валентини Крицак

У херсонців з’явилися ідеї щодо увіковічення пам’яті Валентини Крицак

Херсонські жінки - волонтерки, активістки, зокрема ті, хто відстоює гендерну політику, висловлюють у соцмережі Фейсбук ідеї щодо вшанування та увіковічення пам'яті нашої патріотичної землячки Валентини Крицак.

«...Сьогодні взнала про те, що пішла з життя Валентина Крицак..... Я не була з нею знайома, але знаю про неї від Олени Микитась, яка не тільки розповідала про дійсно героїчну діяльність Валентини, але й передала до музею жіночої та гендерної історії сережки, які Валентина робила власноруч саме для того, щоб за гроші від продажу своїх робіт підтримувати українську армію.
А я тепер, коли буду показувати відвідувачам музею ці сережки, буду розповідати і про цю героїчну жінку.....СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ!», - написала на своїй сторінці Тетяна Ісаєва.

А ось голова ГО «Успішна жінка» Олена Микитась висловила пропозицію розмістити спогади про нашу Валю в електронній бібліотеці:

«Є пропозиція. У кого є бажання та можливість, хто знав Валентину Крицак, поділитися спогадами про справжню Українку- херсонку та розмістити їх у електронній бібліотеці музею жіночої та гендерної історії, а також у групі сучасне жіноцтво.
Ці спогади будуть читати, про них будуть розповідати у музеї для того, щоб надихати та підтримувати нас у наших справах задля процвітання України!
Валя знала про музей та передані до нього її сережки......

Можна не хвилюватися за літературність написання, є думка провести переговори з людиною, яка займеться редакцією спогадів, звичайно, узгодивши все з автором. Нам вже пообіцяли зробити електронну книжку цих спогадів.
Дуже хочеться, щоб Валя "жила".

В коментарях під цими постами люди пишуть й про присвоєння ім'я Валентини Крицак одній із вулиць Херсона, а також про посмертну державну нагороду:

«Так, сьогодні всі говорили про вулицю з ім'ям Валентини Крицак і про те, що вона заслуговує державної нагороди. Щодо останього треба, думаю, звернення на президента писати Чого б не зареєструвати відповідну електронну петицію на сайті президента України та не почати збирати серед херсонців підписи?».

«Теж думала про нагороду. Готові зібрати підписи»...

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину