Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
01.09.2016
189
0

У Херсонському онкодиспансері знакова подія: відкрилась сучасна лабораторія

У Херсонському онкодиспансері знакова подія: відкрилась сучасна лабораторія

Вчора відбулося урочисте відкриття бактеріологічної лабораторії КЗ «Херсонський обласний онкологічний диспансер», повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Під час урочистостей було відзначено, що відкриття зазначеної лабораторії сучасного рівня підвищить рівень профілактичних заходів, що спрямовані на зниження ризику виникнення внутрілікарняних інфекцій, контролю стерилізації та дезінфекції.

Це знизить витрати на проведення санітарно-бактеріологічних досліджень, які на теперішній час проводяться на комерційній основі у інших лабораторіях.

Також відкриття бактеріологічного відділу дозволить у короткі терміни визначити збудника інфекційного процесу, знизить ризик виникнення резистентності до антибактеріальних препаратів широкого сектору дії за рахунок швидкого визначення чутливості до них.

В урочистостях взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова,

«Це знаменний день в історії онкологічного диспансеру. Я бажаю вам розвиватися, прагнути пізнавати і впроваджувати все нове в практиці. Це черговий рубіж для абсолютно сучасного онкодиспансеру, який рухається в заданому темпі. Це чергове наше досягнення», - наголосила Валентина Січова.

За словами Віктора Короленка автоматизація лабораторії скорочує час отримання результату до 48-72 годин, підвищує ефективність лікування пацієнта, знижує тривалість лікування його в стаціонарі, зменшує кількість помилок лаборанта, можливість контролю ситуації у режимі реального часу, забезпечує стандартизацію читання результатів, створення бази даних.

«Якісне дослідження - запорука чіткого діагнозу та правильного лікування. Тепер ми працюватимемо за європейськими стандартами. Ця, одна з кращих лабораторій в Україні - крок до якісної медицини», наголосив він.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину