Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
03.06.2016
204
0

У Херсонському онкодиспансері відкрилась надихаюча фотовиставка

У Херсонському онкодиспансері відкрилась надихаюча фотовиставка

1 червня в рамках арт-проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилась персональна виставка талановитої херсонської фотохудожниці Марини Молодих.Про це повідомляє офіційний сайт онкодиспансеру. 

Відкриваючи виставку, головний лікар Ірина Сокур зазначила: «Фотовиставка «Натхнення на одужання» - це серія моментів, у яких зображена краса жінки, матері і дитини - тих найголовніших і найдорожчих людей, від яких залежить щастя сім'ї. Серед героїнь виставки особлива наша увага у цей день до найменших, їх посмішок, їх чарівних очей».

«Я віддаю перевагу чорно-білому фото. Мені здається саме через чорно-білу фотографію можна передати емоції, віддаляючи на задній план всі дрібниці, звертаючи увагу лише на те, що відчуває людина на фото, її філософію. На кольорових фотографіях я передаю яскраве сонце, посмішки дітей, веселих та безтурботних» - підкреслила фотохудожниця Марина Молодих.

Виставка складається з 35 фото - 35 жіночих історій, непростих, натхненних та прекрасних. І в кожній з них - вміння радіти світлим моментам нашого життя. Образ жінки, закоханої дівчини, люблячої матері, символ надійності та турботи - головні мотиви виставки, яка відкрилася у Херсонському обласному онкологічному диспансері у Міжнародний день захисту дітей.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину