Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
30.08.2016
187
0

У Херсонського ЦНАП з’являються нові можливості

У Херсонського ЦНАП з’являються нові можливості

Херсонський міський центр надання адміністративних послуг отримав комп'ютерне обладнання, оргтехніку та спеціалізоване програмне забезпечення марки Qmatic (Швеція). Техніку, придбану за кошти Європейського Союзу, передала Херсонська обласна державна адміністрація, повідомляє сайт Херсонської міськради. 

Завдяки сучасному програмному забезпеченню жителі Херсона та області зможуть отримувати всю необхідну інформацію в онлайн-режимі або на мобільний телефон.

Проект міжнародної технічної домоги ЄС "Підвищення якості надання адмінпослуг населенню у Херсонській області" реалізується у регіоні з 2013 року після підписання відповідного контракту між Херсонською облдержадміністрацією та Українського національного комітету Міжнародної торгової палати ICC Ukraine.

"Комплекс такого рівня встановлюється у Херсоні вперше в Україні. У роботу його буде задіяно протягом двох місяців", - зазначає представник Українського національного комітету Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Анатолій Хоменко.

З сьогоднішнього дня компанія-постачальник ТОВ "Ханса Солушнс" розпочне встановлення та налаштування програмно-апаратного комплексу обладнання, а також навчанню персонала Центру.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину