Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
29.07.2016
154
0

У Херсоні знайшовся черговий незаконний зупиночний комплекс

У Херсоні знайшовся черговий незаконний зупиночний комплекс

Помічник депутата Корабельної районної у місті Херсоні ради Анастасія Шийко разом з представниками громадськості та ЗМІ виявили незаконне будівництво так званого "Зупиночного комплексу" на зупинці громадського транспорту по вул. Комкова, 75.

«Одразу зверну увагу, що був представник підрядної організації, який керував проведенням будівельних робіт без дозвідьних документів. З самого початку розмови він викликав представників охоронни "Арсенал", мотивуючи тим, щоб ми в жодному разі не мали змоги переглянути хід будівництва.

В свою чергу, нами був викликаний наряд поліції та мною написана заява, яка за словами поліцейського буде передана до розгляду у Комсомольський райвідділ.

Забудовник приїхати на зустріч з нами відомовився та надати документи теж відмовився. Зі слів підпрядника, забудову веде ФОП Філотова...

То скажіть мені, чому ведеться забудова, яка суперечить всім вимогам чинного законодавства? Чому, з нас питаюсь згідно з законодавством, а в свою чергу діють усупереч йому?

Дякую всім, хто знаходився поруч!!! Я обіцяю, що звернуся до Комсомольського райвідділу щодо розгляду написаної мною заяви!!!», - повідомила Анастасія Шийко у Фейсбуці.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину