Pik
Сьогодні, 13 Ноября 2019
13.07.2016
397
0

У Херсоні знайшли капсулу, 4 роки тому закладену під мостопереходом – єдине, що залишили «попередники»

Інформаційною сенсацією розпочався сьогодні ранковий ефір на ОДТРК «Скіфія». Голова Херсонської ОДА приніс до студії капсулу, яку колишні представники обласної влади заклали під будівництво мостопереходу в Херсоні ще чотири роки тому.


Щоправда, окрім капсули, ні грошей, ні мостопереходу колишні можновладці не залишили. Та й капсулу, закладену ними під будівництво 15 червня 2012 року, того ж дня вкрали. І «спливла» ця інформаційна бомба несподівано наприкінці червня цього року.
Андрій Гордєєв розповів, що викрадену капсулу знайшли випадково, принесли і подарували за два дні до прийняття Кабміном постанови про виділення коштів на добудову мостопереходу в Херсоні.

У студії ОДТРК «Скіфія» губернатор Херсонщини зачитав фрагмент послання, залишеного «попередниками» на мідному листі капсули: «...Із чистими помислами 15 червня 2012 року ми закладаємо перший камінь не просто нового мостопереходу, а нової надії. Майбутній міст об'єднає не тільки дві частини міста Херсон, а й суспільство та різні світогляди».
Далі йдуть підписанти: колишній губернатор Костяк, голова ради Пелих та інші.


«Чисті помисли» колишніх функціонерів обласної влади завершилися зрадою держави, брудною крадіжкою і ганебною втечею. 28 лютого, коли українських патріотів розстрілювали на Майдані, злочинна влада вивозила гроші і будматеріали у Донецьк, вже тоді знаючи про створення майбутньої ДНР.

Сьогодні нова обласна влада разом із нардепами від Херсонщини докладає всіх зусиль для продовження будівництва мостопереходу між мікрорайонами ХБК і Таврійський і вже досягла конкретних результатів.
Андрій Гордєєв повідомив, що 24 червня 2016 року постановою №395 передбачено виділення коштів у сумі 12 мільйонів гривень на будівництво мостопереходу в місті Херсон.
Це рішення Кабміну пролобіювали херсонські народні депутати, зокрема Олександр Співаковський та Сергій Хлань.

- На сьогодні маємо приклад успішної командної роботи народних депутатів від Херсонщини у Верховні Раді. Вдале вирішення питання будівництва мостопереходу - це також приклад для жителів Білозерського району, який депутат нам потрібен сьогодні в парламенті, - наголосив Андрій Гордєєв.

Очільник області зауважив, що невдовзі буде оголошено тендер на будівництво шляхопроводу:
- Ми проведемо новий тендер, щоб відновити будівництво, сплюндроване функціонерами, які на той час були при владі, які спочатку цинічно вкрали цю капсулу, а потім гроші на це будівництво. Мостоперехід стане важливим об'єктом у відновленні інфраструктури Херсонщини.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину