Pik
Сьогодні, 07 Квітня 2020
26.11.2014
235
0

У Херсоні затримали автомобіль, який незаконно перебуває на території України

У Херсоні затримали автомобіль, який незаконно перебуває на території України

У Херсоні  інспектори взводу ДПС із забезпечення супроводження зупинили автомобіль «Фольксваген-Пассат» з державними номерними знаками Львівської області.  

Як розповіли «ПІК» у прес-службі УДАІ УМВС в області, під час звірки номера кузова зупиненого автомобіля з даними, зазначеними у свідоцтві про реєстрацію, виявлено їх невідповідність. Подальшою перевіркою встановлено, що автомобіль з таким номером кузова на території України взагалі не зареєстрований, отже перебуває незаконно. А державні номерні знаки та пред'явлене водієм свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу належать іншому автомобілю тієї ж марки. Для з'ясування усіх обставин події на місце було викликано слідчо-оперативну групу Суворовського райвідділу міліції.
За допущене порушення Правил дорожнього руху на 42-річного херсонця було складено адміністративний протокол за ч.6 ст.121 КУпАП (керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу). Автомобіль доставлено на спеціальний майданчик для утримання транспортних засобів.
Наразі за даним фактом проводиться перевірка.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину