Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
12.05.2016
159
0

У Херсоні влаштовують черговий ярмарок на підтримку волонтера Валентини Крицак

У Херсоні влаштовують черговий ярмарок на підтримку волонтера Валентини Крицак

19 травня, у День Вишиванки херсонців запрошують доєднатися до чергової благодійної акції на підтримку відомого волонтера Валентини Крицак:

«Шановні друзі-патріоти!

Дуже приємно зустрічатись із вами, коли для цього є оптимістичний привід. Однак, найчастіше наші зустрічі відбуваються, коли в житті когось із нас оселяються негаразди. Як це сталось із Валентиною Крицак.
Давайте в патріотичний День Вишиванки зустрінемось і підтримаємо Валюшу, яка наразі потребує коштів для лікування.

Ми намагаємося постійно тримати зв'язок із нашою чарівною волонтеркою Валюшею Крицак, яка врятувала не один десяток життів українських воїнів, а наразі сама потребує допомоги.
На жаль, стан здоров'я Валюші погіршився. Як і раніше, вона потребує коштів для продовження лікування та нашої з вами моральної підтримки.
Тому ми вирішили разом із «Кулінарною Сотнею Херсонщини» влаштувати черговий ярмарок на підтримку Валентини Крицак. У «Кулінарної Сотні» завжди є свіжі смаколики, а волонтери знову зібрали цікаві речі для продажу: вишиванки, книги, хенд-мейд у великій кількості.

Логічним буде ярмарок, влаштований у День Вишиванки. Це день, коли об'єднуються патріоти України. Однією з таких і є Валюша Крицак. Вона доклала чимало зусиль, аби День Вишиванки в Херсоні святкували з душею.

Приєднуйтеся до нас 19 травня 2016 року з 12.00 до 19.00 на Площі Свободи.
Якщо Ви можете допомогти новими цікавими товарами для продажу, ласкаво просимо - відписуйтесь у цьому заході. Так само, якщо є бажання допомогти в якості волонтерів під час ярмарку, У кого є бажання допомогти безпосередньо Валентині, номер її картки Приватбанку: 5168 7556 1218 5120», - звертаються волонтери до небайдужих херсонців у Фейсбуці.

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину