Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
25.05.2016
170
0

У Херсоні відкриється унікальний інтернет-маршрут

У Херсоні відкриється унікальний інтернет-маршрут

26 квітня одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній Vodafone Україна відкриє унікальний інтернет-маршрут у місті Херсон. Проект реалізовується спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією та Херсонською міською радою.

Туристичний маршрут у Херсоні, який об'єднає 21 найцікавішу пам'ятку міста, починається з залізничного вокзалу та закінчуються на центральній набережній. Загальна довжина маршруту - 6,5 км, таким чином, гості міста зможуть за 2-3 години пройти усі найцікавіші локації міста.

Символом херсонського маршруту стала кумедна сова-моряк, оскільки життя у місті Херсон тісно пов'язане з морською тематикою. Сова також є символом мудрості та збереження таємниць минулого.

Прокладено маршрут буде за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам'яток, стрілки вказують шлях до наступної локації.

Під час зчитування QR-коду, за допомогою смартфона або планшета, турист потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об'єкта - площі, будинку, пам'ятника. До опису пам'яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички з кумедною совою. Окрім історичної довідки, херсонці та гості міста можуть ознайомитися з цікавими «совиними» історіями та легендами. Маршрут буде доповнюватись відео-екскурсіями від місцевих жителів.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину