Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
15.09.2016
173
0

Золоте весілля по-херсонськи!

Золоте весілля по-херсонськи!

Сьогодні за ініціативи Суворовської районної у м. Херсоні ради, відбулося «Золоте весілля» - вшанування подружніх пар, які прожили у шлюбі 50 років та з нагоди 238 річниці заснування міста Херсона. За вже встановленою традицією, цей захід проводиться щороку, починаючи з 2003 року.

У цей день знову стали нареченими: Замрій Сергій Андрійович і Олександра Петрівна, Чабанові Георгій Георгійович і Ганна Федорівна, Чокові Борис Миколайович і Людмила Степанівна, Міхненко Микола Миколайович і Ганна Василівна, Василенко Віктор Гаврилович і Надія Пантеліївна, Дорошеві Іван Васильович і Ольга Іванівна, Кадашинські Віктор Іванович і Тала Григорівна, Чабаненко Віктор Григорович і Марія Григорівна, Йоненко Борис Макарович і Ганна Борисівна, Повод Анатолій Іванович і Надія Павлівна.

Подружні пари обмінялися обручками і весільними обітницями.

У міському РАЦСІ ювілярів щиро вітали присутні на цьому заході: Хутковський К.В. - начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, Задніпряний А.В. - голова Суворовської районної у м.Херсоні ради, від його імені «золотим» сімейним парам було вручено подяки, квіти і подарунки. Від імені Херсонського міського голови - Миколаєнка В.В., сімейні пари привітала Рузгіс О.В. - начальник міського управління соціальної політики.

свадьба

«Золотих» наречених вітали депутати районної ради, голови квартальних комітетів, родичі.

«Молодим парам», бажали міцного здоров'я, взаємної поваги, довгих років життя разом.

Після церемонії, подружжя «золотих» пар зробили пам'ятні фото у сквері Богородиці.

Сподіваємося, що з кожним роком кількість подружніх пар буде зростати, тим самим подаючи приклад молодим подружжям в становленні кращих сімейних цінностей!

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину