Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
07.10.2016
171
0

У Херсоні соцпрацівників навчали толерантності

У Херсоні соцпрацівників навчали толерантності

06 жовтня на базі навчально-тренувального центру КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» пройшов навчальний семінар для соцпрацівників на тему: «Толерантність та недискримінація в роботі з представниками/цями груп, що є найбільш уразливими до ВІЛ».

Тренери - виконавчий директор Миколаївського обласного громадського молодіжного руху «Пенітенціарна ініціатива» Ірина Моспан та завідуюча відділу профілактичної організаційно-методичної роботи та моніторингу і оцінки програмних заходів ХОЦПБС Тетяна Анікейчик розповіли учасникам про основні принципи подолання стигматизації та дискримінації до представників/ць груп, що є найбільш уразливими до ВІЛ.

«Наша основна мета - перетворити негативні установки серед медиків на толерантне ставлення до представників груп ризику (ВІЛ, ЛГБТ тощо)», - говорить Ірина Моспан.

Зі свого боку, головний інфекціоніст управління охорони здоров'я міської ради Ольга Демедюк зазначає, що такі тренінги - надважливий елемент у виробленні толерантного ставлення медпрацівників до своїх пацієнтів.

«На сьогодні у міській клінічній лікарні ім. Є.Є. Карабелеша подібні тренінги пройшло 40 чоловік. Сюди входять і лікарі, і середній медичний персонал. Ми намагаємося навчати людей із перспективою передачі своїх знань далі, адже доброзичливе ставлення лікаря до пацієнта має бути найголовнішим принципом кожного медпрацівника», - додає Ольга Демедюк.

Довідка.Інформаційна кампанія проходить за сприяння Всеукраїнської благодійної організації «Ініціатива заради життя» (м. Миколаїв) та Херсонської міської громадської організації « Асоціація 21 століття» в рамках проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» за напрямком «Антидискримінаційна освіта професійних спільнот».

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину