Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
13.05.2016
249
0

У Херсоні «штат» радників мера скоротився у 10 разів?

У Херсоні «штат» радників мера скоротився у 10 разів?

Ще у січні цього року при міському голові Херсона діяла патронатна служба з 5 чоловік - на зарплаті і 20 радників - на громадських засадах.

Про це сказано в офіційній відповіді тодішнього в. о. заступника міського голови Віктора Іванушкіна на запит херсонця Владислава Гладкого.

Та вже станом на 1 травня ситуація з радниками суттєво змінилася.

Як стверджує в. о. заступника міського голови, начальник юридичного відділу міськради Андрій Щербина, відповідаючи на такий же запит, нині меру Херсона «дають поради» лише два офіційні радники.

Це відома персона, колишній директор департаменту ЖКГ Наталія Молнар і якась не «засвічена» у ЗМІ особа, «темна конячка» Юхим Шарф. Все.

«Згідно отриманої відповіді, зараз Херсонський міський голова має лише 2 радників: Шарф та Молнар. З чим пов'язані такі радикальні скорочення - залишається лише здогадуватись. Минулого разу, в січні 2016, радників було аж 20 осіб, не враховуючи патронатної служби», - дивується у Фейсбуці херсонець Владислав Гладкий.

Щодо працюючої на зарплаті патронатної служби, нагадаємо, на сесії 12 лютого цього року депутати прийняли рішення, яким позбавили мера Херсона патронатної служби, втім вже через кілька днів Миколаєнко його ветував... Натомість у відповіді Андрія Щербини про патронатну службу - ні слова. Як пояснили у прес-службі меріі, Владислав Гладкий про це не запитував, тому й отримав інформацію лише про радників.

Тож, чи діє нині при мері «патронат» - запитання, принаймні чіткої відповіді на нього у прес-службі мерії нам не дали, лише повідомили, що таку відповідь можна отримати виключно шляхом запиту. 

Що ж, запитаємо... 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину