Pik
Сьогодні, 25 Червеня 2019
02.08.2017
330
0

У Херсоні провели нараду директорів міських шкіл з російською мовою навчання

У Херсоні провели нараду директорів міських шкіл з російською мовою навчання

Сьогодні, 2 серпня, за ініціативою заступника голови ОДА Андрія Балонь та начальника міського управління освіти Юрія Ніконова відбулася робоча нарада директорів міських шкіл з російською мовою навчання.

Про це повідомив у Фейсбуці начальник управління освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький, передає ПІК.

На нараді обговорювали питання щодо планомірного переходу шкіл на навчання державною мовою - українською.

«В новому базовому законопроекті про освіту, що, ми дуже сподіваємось, буде прийнятий у вересні місяці, врегульовано питання навчання на державній мові. Зрозуміло, що є ряд питань, які будуть потребувати вирішення. По-перше, це забезпечення підручниками.
По-друге, мотивація вчителів і звісно робота з батьками. Також, ми зацікавленні в підвищені рівня знань дітей саме з української мови, тому що статистика не тіше, а лише спонукає до дій. Ми не маємо за ціль одразу ж все зруйнувати та перевести середні, старші школи на російськомовне викладання, тому що це є довгий та кропіткій процес. Ще розглядається питання переходу дитячих садків на державну мову. Отже, це абсолютно нормально, та не треба одразу лякатись», - розповів Криницький.

За його словами, батьки та діти новину щодо переходу шкіл на навчання державною мовою сприймають цілком позитивно. Зокрема, Криницький подякував директорам за підтримку ініціативи щодо переходу на українську мову навчання.

Нагадаємо, всі першокласники Херсонщини будуть навчатися на українській мові.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину