Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
31.05.2016
118
0

У Херсоні пройшли Дні Литви

У Херсоні пройшли Дні Литви

24-26 травня у Херсоні відбулись різноманітні заходи у рамках Днів Литви. Херсонців знайомили з цікавою культурою цієї країни.

Херсонський обласний художній музей ім.О.О.Шовкуненка не залишився осторонь.

24 травня литовським гостям - колективу народного театру Пілайтє - презентували постійну експозицію музею, нові виставки та кращі роботи литовських художників ХХ ст. з колекції музею. Відвідавши музей, гості познайомились з художньою культурою Херсонщини - яскравими та колоритними народними розписами виставки «А у селах у веселих і люди веселі».

А через декілька днів вже херсонці мали можливість познайомитись з творами литовських майстрів.

26 травня відбувся творчий вечір литовської співачки, поета, драматурга та громадського діяча Далі Тарайлєнє - «Любов промовляє звідти».

На початку вечора Даля Тарайлєнє презентовала виставку творів декоративно-ужиткового мистецтва сучасних литовських майстрів: Юозаса Тарайлє, Віргінії Рімкутє, Мартінаса Шведаса, Дайви Юсютє-Тарайлєнє. Вироби зі шкіри, елементи національного костюму та ювелірні прикраси з історичною достовірністю відтворюють артефакти середньовічної Литви.

У рамках творчого вечора також відбулась презентація творів литовських фотохудожників, присвячена тематиці боротьби за незалежність Литви та України, від литовського фоторепортера Юозаса Валюшайтіса.

У концертній залі музею Даля Тарайлєнє співала національні та класичні пісні литовською та українською мовами під акомпанемент лауреата міжнародних конкурсів, концертмейстера Інни Кисельникової, читала свої вірші.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину