Pik
Сьогодні, 19 Січня 2021
27.07.2017
303
0

У Херсоні презентували проект державного підприємства "СЕТАМ"

27 липня у депутатській кімнаті Херсонської обласної ради відбулася презентація проекту державного підприємства «СЕТАМ» (система електронних торгів арештованого майна) за участі Міністра юстиції України Павла Петренка, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК

презентація СЕТАМ у Херсоні

На заході також присутніми були представники районних та міських рад.

"Електронний майданчик по продажу арештованого майна «СЕТАМ», створений Міністерством юстиції України разом з міжнародними партнерами, є прототипом системи «ProZorro», яка стала успішною по публічним закупівлям. Він охоплює сотні тисяч лотів від великих підприємств до мобільних телефонів. Це відкритий майданчик, де чесно, за конкурентною ціною можна придбати будь-яке майно", - написав голова ОДА.

Здійснення продажу комунального через процедуру «СЕТАМ» дозволить підвищити вартість майна підчас продажу в середньому на 10% в залежності від його категорії, відзначив Гордєєв.

презентація СЕТАМ у Херсоні

 

"Підкреслю, що реформи, які зараз впроваджуються, покликані на те, щоб у нас все було прозоро та об'єктивно. Тому сьогоднішнє підписання чотирьохстороннього меморандуму про співпрацю та партнерство між Міністерством юстиції України, Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та державним підприємством «СЕТАМ» передбачає саме співробітництво у сфері побудови в Україні прозорої, ефективної та дієвої системи електронних торгів з реалізації майна державної та комунальної форми власності відповідно до законодавства з дотриманням принципів економічної конкуренції та забезпеченням інтересів населення регіону", - написав голова ОДА. 

презентація СЕТАМ у Херсоні


"Ми за те, щоб продаж комунального майна був лише прозорим. Після підписання цього меморандуму кожну громаду, яка має на меті реалізувати те чи інше майно, ми будемо направляти на ресурс", -  відзначив керівник Херсонської облдержадміністрації. 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину