Pik
Сьогодні, 05 Квітня 2020
10.12.2014
431
0

У Херсоні працює громадська приймальня партіі «Блок Петра Порошенка»

У Херсоні працює громадська приймальня партіі «Блок Петра Порошенка»

Про це інформує прес-служба обласної організації партії у своєму зверенні з нагоди Міжнародного дня прав людини, передає "ПІК". 
"Повідомляємо про те, що громадська приймальня політичноі партії "Блок Петра Порошенка" в Херсонській області працює за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 39а, Телефон: (0552) 49 60 09", - розповіли у прес-службі.
«Вже понад шість десятиріч щороку 10 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день прав людини. Для нас, українців, ці загальнолюдські цінності останнім часом набули особливого змісту і глибини. Саме на захист невід'ємного людського права - бути людиною - повстали ми на Майдані. Саме це зрозуміле всім право боронять зараз наші герої на сході країни. Саме його відстоюють українці разом із кримськотатарським народом в окупованому Криму.
Дотримання прав людини є ключовою національною ідеєю усіх демократичних країн світу. Та шлях до досягнення цієї мети завжди непростий - європейські держави долали його поступово, крок за кроком. У нас з вами такого тривалого часу немає. І якщо ми дійсно хочемо стати шанованою в світі країною з розвиненим громадянським суспільством і міцною економікою, маємо згуртуватися і почати шукати не те, що нас віддаляє один від одного, а те, що у нас є спільного - заради майбутнього нашої країни. А права людини мають стати міцним фундаментом новітньої України, її справжньою національною ідеєю, що об'єднає всіх її громадян.
У нашій державі за останній рік відбулися величезні перетворення: українська демократія розвивається, а влада поступово вчиться бути відповідальною перед громадянами. Віримо, що Україна вже не зійде з цього шляху. Тож цього святкового дня щиро зичимо всім нам нових здобутків і звершень у благородній праці задля утвердження верховенства права в Україні»,-
йдеться у зверненні облорганізації з нагоди Міжнародного дня прав людини.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину