Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
18.05.2016
148
0

У Херсоні пільгами користуються понад 1 400 учасників АТО та членів сімей загиблих

У Херсоні пільгами користуються понад 1 400 учасників АТО та членів сімей загиблих

У Херсоні за рахунок міського бюджету учасники АТО та члени сімей загиблих отримують пільги на оплату житлово-комунальних послуг.

Так, херсонцям - учасникам АТО, яких визнано учасниками бойових дій, додатково компенсується 25% «комуналки», сім'ям загиблих в АТО - 50% (у межах норм, передбачених чинним законодавством). Протягом минулого року цими пільгами користувалися 750 учасників АТО та членів їхніх сімей і 53 члена сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції військовослужбовців.
На сьогодні пільгами за рахунок коштів міського бюджету користуються 1 330 АТО та членів їхніх сімей і 64 члена сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції військовослужбовців.

Крім того, з міського бюджету учасникам АТО виплачується одноразова грошова допомога у розмірі 2 тисячі гривень, і ще 3 тисячі - на стаціонарне лікування.
Протягом IV кварталу минулого року її отримали 239 учасників АТО на суму 661 тисяча гривень, протягом I кварталу 2016 року - 113 осіб на суму 307 тисяч гривень.

Продовжена у цьому році й виплата щомісячної грошової допомоги у розмірі 5 тисяч вдовам або одному із батьків (якщо загиблий не був одружений) херсонців, загиблих в АТО.
Протягом IV кварталу минулого року на щомісячні виплати сім'ям загиблих спрямовано 240 тисяч, допомогу отримували 16 сімей.
На сьогодні зазначені виплати отримують 18 сімей. Протягом І кварталу 2016 року виплачено 255 тисяч гривень.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину