Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2019
26.05.2016
121
0

У Херсоні під час мітингу напали на журналіста

У Херсоні під час мітингу напали на журналіста

Вчора, 25 травня, на площі Свободи в Херсоні, під час мітингу з нагоди звільнення Надії Савченко, на редактора сайту МОСТ, регіонального координатора ІМІ напав громадський діяч Тарас Бурда. Про це повідомляє видання "День" 

Останній розбив журналісту голову його ж планшетом, коли Сергій знімав мітинг.

Як пояснив "Дню" Сергій Нікітенко, цей напад він пов'язує із виконанням ним професійних обов'язків. Під час мітингу він підійшов до депутатів від партії "Укроп" Віталію Богданову і Олени Мазур та почав ставити питання, стосовно їх діяльності, використання фінансів.

В цей час, говорить журналіст, до нього підійшов Тарас Бурда, який поводився неадекватно - обливав його водою, лаявся. Його планшет, розповідає Нікітенко, вихопила Олена Мазур. Потім його забрав Бурда і, кинувши ним в журналіста, влучив в лоб.

Тараса Бурду затримали патрульні. В райвідділ приїхали лікарі, які засвідчили травму голови. Наразі Сергій Нікітенко дав свідчення в поліції.

У свою чергу Тарас Бурда звинувачує журналіста, стверджує, що це він нападав і був напідпитку. За його словами, спочатку "якась жінка", вихопила у Сергія планшет, потім він у неї його забрав та кинув журналісту, думаючи, що останній його зловить. Але той не зловив, бо, за словами Бурди, був нетверезий, і тому планшет "пошкрябав йому лоба".

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину