Pik
Сьогодні, 16 Січня 2021
14.07.2017
309
0

У Херсоні говорили про міжнародні вимоги та фітосанітарні процедури

У Херсоні говорили про міжнародні вимоги та фітосанітарні процедури

З 11 по 14 липня  в Херсоні проходить регіональний семінар «Міжнародна торгівля сільськогосподарською продукцією: багатосторонні правила, фітосанітарні процедури, зобов'язання сторін». Про це повідомляє Департамент АПР в області, передає ПІК.
Семінар проводиться в рамках Проекту з технічного співробітництва з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) «Зміцнення потенціалу національних служб фітосанітарного контролю в чотирьох східноєвропейських країнах».
Захід орієнтований на ознайомлення учасників з основним набором інструментів, передбачених Угодою СОТ про спрощення процедур торгівлі, їх вплив на торгівлю сільськогосподарськими товарами. У рамках семінару відбулося вивчення підходів для просування електронного документообігу на національному рівні, його основні концепції, вигоди і переваги.
Були розглянуті також міжнародні вимоги, визначені міжнародними стандартами з фітосанітарних заходів Міжнародної конвенції захисту рослин щодо огляду, відбору зразків та інспектування вантажів сільськогосподарської продукції таких як: зернові, плодоовочева продукція, деревини тощо в міжнародній торгівлі.
У семінарі взяли участь міжнародні експерти, представники Національної організації з карантину та захисту рослин (НОКЗР) республік Вірменії, Білорусі та Молдови, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та інших державних органів влади, які займаються питаннями сільськогосподарської торгівлі, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв та представники Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину