Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
02.07.2016
114
0

У Херсоні діти на арт-терапії вчилися долати страхи

У Херсоні діти на арт-терапії вчилися долати страхи

30 червня за доброю традицією у таборі «Сонечко» психолог Головного управління ДСНС України у Херсонській області зустрівся з відпочиваючими у ньому дітьми.

Цього разу представник Служби порятунку запропонував хлопчикам і дівчаткам взяти участь в експрес-методиці з елементами арт-терапії на подолання страху, повідомляє ГУ ДСНС області.

Юні підопічні з цікавістю взялися за кольорові олівці і зобразили на папері свої страхи, які їх лякали у буденному житті: висота, арахнофобія (боязнь павуків), привиди, змії тощо.

За певний час діти старанно намалювали предмети, представників тваринного і нереального світу, які схожі на їхні справжні страхи і викликають у них хвилювання, тривогу, почуття неспокою, викликаного чеканням чого-небудь неприємного і небажаного.

З великим задоволенням учасники «подолали страх» - розірвали на дрібні шматочки альбомні сторінки.

Як поділилися своїми враженнями дітлахи, вони по-справжньому задоволені набутою впевненістю у своїх можливостях і вірять, що в повсякденному житті їх ніщо не настрашить. У це також вірить і представник психологічної служби, який щоразу вигадує для дітей все різні елементи арт-терапії, щоб відпочинок у них був не тільки цікавим і змістовим, а ще й спрямованим на урівноважене і повноцінне життя.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину