Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
02.06.2016
156
0

У Херсоні День захисту дітей святкували по-спортивному

У Херсоні День захисту дітей святкували по-спортивному

День захисту дітей та перший день літа херсонські дітлахи святкували по-спортивному на стадіоні в мікрорайоні Корабел.

Ініціювали свято голова обласної ради Андрій Путілов, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Для маленьких гостей підготували багато цікаво, так що діти без діла не сиділи. Вони брали участь у конкурсах, разом з аніматорами робили спортивні вправи. А надихали дітлахів виступи юних спортсменів, запальні танцівники.

Бурхливими оплесками вітали і юних футболістів Бериславської загальноосвітньої школи №3, які завоювали срібло у всеукраїнських змаганнях з футболу. Андрій Гордєєв подарував хлопцям м'ячі та подякував за вагомі досягнення.

Як зазначив голова обласної ради Андрій Путілов символічно, що дитяче спортивне свято проходило саме на оновленому стадіоні, якому дали друге життя заради дозвілля хлопців та дівчат. Тепер тут займаються у секціях діти, спортивна арена сучасна, а свого часу стадіон довелося рятувати від знищення.

«Ми разом з нинішнім головою облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим відродили для вас стадіон, щоб ви займалися спортом, з користю проводили вільний час», - підкреслив голова облради.

Він запросив дітлахів приходити займатися у спорткомплекс, розвиватися і підкорювати нові вершини. А дорослі їм в цьому обов'язково допоможуть.

«Я особисто бажаю вам займатися спортом, адже здорова спортивна конкуренція зробить з вас переможців в житті. Проведіть своє літо насичено і активно», - звернувся Андрій Путілов до дітей.

Завершилося свято на солодкій ноті. Усі діти отримали подарунок - смачні шоколадки.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину