Pik
Сьогодні, 29 Травня 2020
22.08.2014
612
0

У Голой Пристані пройшов фестиваль «Український кавун-солодке диво»,за спонсорської підтримки Volkswagen Центр Херсон.

У Голой Пристані пройшов фестиваль «Український кавун-солодке диво»,за спонсорської підтримки Volkswagen Центр Херсон.

Фестиваль вже вкотре привертає гостей з усієї України, об'єднаних бажанням поласувати справжнім унікальним солодким дивом - Голопристанським кавуном, вирощеним працьовитими трударями на родючій землі Південного краю.
Гості фестивалю, які прийняли участь у святковій виставці-ярмарці, мали можливість насолодитися шістьмадесятьма цукровими та соковитими сортами кавунів та напоями з цієї ягоди, ознайомитись із найліпшими сортами винограду, долучитися до дегустації презентаційних вин, спробувати запашних хлібо-булочних виробів.
Для відвідувачів фестивалю окрім традиційних баштанних культур було запропоновано різні сорти овочів та фруктів, а кожна сільська рада Голопристанського району представляла свій неповторний гостинний двір не лише дегустацією делікатесів української кухні, а й виступами найкращих творчих пісенних та танцювальних колективів, що додавали запального настрою яскравому святкуванню. Казково-шедевральними, яскравими та насиченими здавались ярмаркові композиції Інституту південного овочівництва і баштанництва УААН, що протягом двадцяти п'яти років перетворили справу землеробства у мистецтво.
Подарували насолоду поціновувачам справжньої української етніки ручні різні вироби з деревини, презентовані майстринями ляльки і вишиванки, обереги та традиційна символіка, прекрасна половина людства майоріла серед мальовничих саморобних прикрас, а чоловіча половина стала небайдужа до козацьких символів соборності держави.
Volkswagen Центр Херсон також прийняли участь у виставці-ярмарку та представили широкому загалу найпопулярніші моделі області - Volkswagen Amarok, Volkswagen Touareg, Volkswagen Polo Sedan, які за доброю традицією стали незамінними помічниками щирих, працьовитих та гостинних громадян Херсонщини.
А Volkswagen Amarok вкотре перевершив сподівання, і знову на його рахунку ще один рекордний крок - у вантажному відсіку завдяки помічникам-експериментаторам науково-дослідного інституту вмістилось близько двохсот середньовагових смугастих «солодких див».
Усіх бажаючих було запрошено пройти тест-драйв та відчути справжню німецьку якість, динамічність та надійність Volkswagen в умовах драйвового південного бездоріжжя.
Також Volkswagen Центр Херсон представив широкому загалу розгорнуту експозицію інноваційного та сучасного додаткового обладнання та фірмових аксесуарів Volkswagen та провідних дилерів в галузі автоустаткування, тюнінгу, мультимедійних,охорониих систем та догляду за авто.
Яскравим завершенням фестивалю «Український кавун-солодке диво» було урочисте нагородження учасників виставки-ярмарку за найкращу та найкреативнішу композицію, найбільше та наймініатюрніше «солодке диво» серед кавунів та гарбузів, плідну працю та активне сприяння та розвиток овочівництва та баштанництва Голопристанського краю.
Переможці отримали особисті листи-відзнаки від міского голови Голої Пристані, пам'ятні сувеніри, а також подарунки від спонсору фестивалю Volkswagen Центр Херсон.
Хотілося б відзначити, що плідна співпраця Volkswagen Центр Херсон та Виконавчого комітету Голопристанської міської ради стане неодмінною запорукою налагодження теплих партнерських стосунків з товаровиробниками району, аграрними діячами Херсонщини та інших регіонів України, що сприятиме стрімкому розвиткові сільськогосподарської діяльності Херсонщини.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину