Pik
Сьогодні, 04 Червеня 2020
04.01.2016
265
0

У Генічеську діють пункти обігріву і соціальні патрулі, вирішується питання 100-відсоткового газозабезпечення

У Генічеську діють пункти обігріву і соціальні патрулі, вирішується питання 100-відсоткового газозабезпечення

Нагадаємо, 2 січня в Генічеську через пониження температури повітря та обмежену потужність видобутку газу з Стрілкового родовища понизився тиск на комунальному газопроводі.

Як результат, у 1800 абонентів багатоповерхових будинків та 400 абонентів приватного сектору Генічеська не вистачило тиску газу для роботи газових автономних опалювальних приладів.

3 січня 2016 року тиск газу понизився до критичного рівня, повідомив начальник Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Олексій Сулімов.

Тому для забезпечення газом закладів соціальної сфери і примусового підняття тиску газу газорозподільні станції переведені на ручний режим управління.

Також, за словами Сулімова, дитячі садки та близько 80% абонентів приватного сектору обладнані додатковими твердопаливними котлами, печами та камінами.

Для прийняття скоординованих рішень і недопущення надзвичайних ситуацій внаслідок падіння тиску газу проведено три засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На даний час в місті розгорнуто три пункти обігріву на базі ЗОШ №1, спортивної школи-інтернату та ВПУ-17. Там можуть прийняти до 280 осіб з харчуванням та ночівлею.

В районі працюють соціальні патрулі у складі рятувальників ДСНС та представників соціальних служб. Проводиться обхід будинків та квартир, людей інформують про можливість відвідування пунктів обігріву, надання допомоги з забезпечення твердим паливом та електрообігрівачами з розрахунку на 2-3 доби.

Організовано чергування транспорту для доставки населення у разі потреби до пунктів обігріву. Вагітних з граничними термінами вагітності завчасно доставлено до пологового будинку.

«Облдержадміністрації діє оперативно та працює над вирішенням цього проблемного питання, - зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шепелєв. - Сьогодні о 12 годині відбудеться чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для оперативного вирішення питань відновлення повноцінного газопостачання та надання населенню Генічеського району необхідної допомоги».

Крім того, вся необхідна інформація для населення стосовно ситуації з газопостачанням та функціонування пунктів обігріву висвітлена на сайті інтернет-видання «Новий Візит» (м. Генічеськ) та подається на радіо FM.

Станом на 06:00 4 січня поточного року тиск газу збільшився і наразі проводиться підготовка систем до подачі газу всім абонентам.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину