Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
04.07.2016
297
0

У Генічеському районі готуються до опалювального сезону

У Генічеському районі готуються до опалювального сезону

У Генічеську відбулось виїзне засідання з питань підготовки господарського комплексу Генічеського району та міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років та забезпечення газом населення, повідомляє прес-служба ХОДА.

Основним завданням з підготовки навчальних закладів до опалювального сезону у районі є збереження та укріплення матеріально-технічної бази:

"Минулий опалювальний сезон пройшов без ускладнень,зараз вже проводиться робота з підготовки до опалювального періоду. В цьому році за фінансової підтримки з обласного бюджету плануємо встановити 3 твердопаливні котли у школах району",- доповіла Ірина Попова, начальник відділу освіти Генічеської райдержадміністрації.

Навчальні заклади забезпечені кам'яним вугіллям у кількості 223 тонни та 4 тоннами брикетів.

До опалювального сезону підготовлені також медичні заклади району. Адміністрація комунального закладу "Генічеська центральна районна лікарня" поінформувала про готовність до встановлення котелень на твердому паливі для скорочення споживання газу. 70% фінансування буде виділено з Державного фонду регіонального розвитку, 30% - з міського бюджету.

"Отже, відповідно до плану станом на 1 липня до опалювального сезону підприємства житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об'єкти соціальної сфери мають бути готові на 40%, об'єкти соціальної сфери у районі вже готові до опалювального сезону на 60%",- за підсумками роботи зазначив Олександр Адамчик.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину