Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020
25.11.2014
226
0

У «ДНР» вимагають засідання ООН, введення миротворчого контингенту з росіянами і грошей від України

У «ДНР» вимагають засідання ООН, введення миротворчого контингенту з росіянами і грошей від України

Бойовики угруповання «ДНР» вимагають термінового скликання засідання Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй та введення на Донбас миротворчого контингенту за участю представників Російської Федерації. Про це йдеться в офіційній заяві, опублікованій на сайті проросійських сепаратистів, передає Радіо Свобода.

У заяві зазначається, що введення контингенту необхідно для «контролю за виконанням досягнутих раніше домовленостей і вирішенням гуманітарної і соціальної ситуації».

Бойовики вважають, що «правових підстав не виплачувати гроші з бюджету особам, зареєстрованим у населених пунктах «ДНР» і «ЛНР», немає».

«Громадяни, які проживають на нашій землі, мають рівні з іншими громадянами України права», - наголошується у заяві угруповання «ДНР».

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 4 листопада щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях. Документ передбачає припинення на окремих територіях у районі проведення АТО діяльності державних підприємств, їх філій, евакуації працівників, вивезення майна та документації.

Крім того, указ зобов'язує Кабмін розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо особливостей взаєморозрахунків Державного бюджету України з місцевими бюджетами.

Засідання РНБО 4 листопада відбулося після того,як сепаратисти на Донбасі провели «свої» вибори.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину