Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
03.09.2016
199
0

У День знань в Херсоні поліція шукала неповнолітніх любителів випити

У День знань в Херсоні поліція шукала неповнолітніх любителів випити

1 вересня співробітники відділу молодіжної превенції ГУНП провели заходи спрямовані на попередження та виявлення фактів продажу дітям цигарок та алкогольних напоїв.

Насамперед поліцейські перевіряли місця торгівлі в зонах відпочинку. За один вечір правоохоронці склали 9 адміністративних протоколів по ч. 2 ст. 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» (тягне за собою накладання штрафу від 510 до 1700 гривень). Також поліцейські склали 4 адмінпротоколи по ст. 180 КУпАП за доведення дорослими особами неповнолітніх до стану алкогольного сп'яніння і 4 - за порушення порядку перебування дітей в розважальних закладах, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Крім того по ст. 178 КУпАП до адміністративної відповідальності притягнуто 8 неповнолітніх, які розпивали пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої у заборонених законом місцях.

Головне управління Національної поліції нагадує, що власники та уповноважені ними особи зобов`язані вживати заходів щодо недопущення у розважальні заклади з 22.00 до 06.00 годин дітей віком до 16 років без супроводження осіб, які несуть за них відповідальність.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину