Pik
Сьогодні, 06 Грудня 2020
17.07.2017
400
0

У Чернігові на фестивалі "Зелена сцена" - День Херсона

Уже шостий рік поспіль громадська організація "Че студія" при підтримці управління культури і туризму Чернігівської міської ради проводить у м. Чернігів фестиваль "Зелена сцена", повідомляє ПІК з посиланням на прес-службу Херсонської мерії. 
Протягом пяти місяців щоп'ятниці, з травня по вересень, у самому центрі міста «Зелена сцена» знайомить чернігівчан та гостей фестивалю з молодими українськими талантами: акторами та режисерами, музикантами, художниками, фотографами, поетами, майстрами хенд-мейду тощо.
Цього року організатори фесту вирішили поекспериментувати та приділити більше уваги розвитку і зміцненню дружніх зв'язків з містами та містечками України. Так виникла ідея організовувати у рамках "Зеленої сцени" дні міст.
Першим на пропозицію провести дні міста у рамках фестивалю відгукнувся Херсон.

Тож минулої п'ятниці,14 липня, "Зелена сцена" була присвячена нашому місту.
Чернігів зустрів херсонців незвично холодною похмурою погодою з дощем. Цього вечора фестивальники зігрівались, танцюючи під пісні гурту "Город Неспящих". А після музичного виступу чернігівчи і гості міста, закутавшись у теплі пледи і з чашками чаю у руках, дивились фільми учасників фестивалю "КіноДжем" та учнів Першої Херсонської кіношколи.
Також цього вечора на Алеї Героїв у Чернігові відбулась презентація виставки херсонського пінхол-фотографа Дениса Максимова.
А на розмовнику «Зеленої сцени» мова йшла про херсонський фестиваль короткометражних фільмів «КіноДжем» та про те, як створити кінорух у місті трохи більше, ніж за тиждень. Формат розмовника передбачає публічні лекції та дискусії. На цю локацію було запрошено режисера Устина Данчука.

Зелена сцена у Чернігові

Зелена сцена у Чернігові

Зелена сцена у Чернігові

Зелена сцена у Чернігові

Зелена сцена у Чернігові

Зелена сцена у Чернігові

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину