Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
06.07.2016
226
0

У Білозерці «Нова хвиля» зібрала талановитих виконавців

До Дня молоді у Білозерці традиційно відбувається районний фестиваль молодих виконавців «Нова хвиля», повідомляє "Придніпровська Зірка"

Цьогоріч районний будинок культури запропонував молоді різні акції: сфотографуватися в образі зірки фестивалю, написати побажання миру для України і закріпити його на мапі, взяти участь у плетінні захисної сітки і передати листівку з вітанням нашим захисникам у зону АТО та інші. Разом з молоддю взяли участь в акціях голова обласної ради Андрій Путілов і голова районної державної адміністрації Віктор Романов.

До програми фестивалю увійшли 40 номерів. Сценічну майстерність учасників «Нової хвилі» оцінювало журі у складі начальника відділу культури РДА Світлани Шевченко, хореографа-постановника Олени Ковальової, викладача училища культури Сергія Каталкіна.

У вокальному жанрі гран-прі фестивалю здобув колектив «Віоріка» з Широкої Балки, а серед солістів кращими стали Юлія Сікоза з Білозерки - І місце, Діана Іващенко з Томиної Балки - ІІ місце, Вікторія Клименко з Олександрівки - ІІІ місце. Серед вокальних колективів І місце здобув дует Кіри Слуцької і Олени Сіріченко, ІІ місце - квартет «Імпульс» з Широкої Балки, ІІІ місце - гурт «Забавні дівчата» з Чорнобаївки.

У жанрі хореографії гран-прі фестивалю нагороджена Анастасія Щербина з Білозерки. Серед солістів призові місця розподілилися таким чином: Олена Васютинська зі Станіславу - І місце, Анжеліка Демура, Вікторія Кучмей з Білозерки - ІІ і ІІІ місця відповідно. Серед колективів кращими стали «Фієста» з Білозерки (І місце), «Міріданс» зі Станіславу (ІІ місце), «Фреш» із Софіївки (ІІІ місце).

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину