Pik
Сьогодні, 19 Січня 2021
24.05.2016
232
0

У Білозерці недобудована поліклініка може стати жилим будинком

У Білозерці недобудована поліклініка може стати жилим будинком

23 травня, під головуванням в.о. заступника голови облдержадміністрації Дмитра Бутрія робоча груп розглянула питання перепрофілювання незавершеного будівництва по вул. К.Маркса, 190 в смт Білозерка (поліклініка) у багатоквартирний житловий будинок шляхом реконструкції. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Так, планується створити близько 40 житлових квартир, які будуть займати 2-4 поверх. На першому поверсі є наміри створити поліклінічне відділення. Об'єкт буде реалізовуватися в дві черги. ОДА координуватиме всі етапи добудови незавершеного будівництва під багатоквартирний житловий будинок з поліклінічним відділенням.

Фінансування об'єкту буде здійснюватися за рахунок обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та за власні або кретині кошти майбутніх власників квартир.

Як прокоментував голова Білозерської райдержадміністрації Віктор Романов, за рахунок Фонду буде сплачено 200 тис. грн за одне житлове приміщення. За умовами, кредити надаються до 30 років та 3% нарахуванням річних. Приблизна вартість 1 кв.м житлової площі - 4600 грн.

«Таких недобудованих об'єктів на Херсонщині дуже багато. Таким чином побудувавши цей багатоквартирний будинок ми покажемо, що ми здатні це робити і будемо рухатися далі», - зазначив Дмитро Бутрій.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину