Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
17.07.2016
164
0

У Білозерській виправній колонії №105 спостерігачі порушень не зафіксували

У Білозерській виправній колонії №105 спостерігачі порушень не зафіксували

У Білозерській виправній колонії №105 без порушень проголосували всі, хто мав на це право.

На даний час в Білозерській виправній колонії №105 утримуються 256 осіб, 253 з яких мали право на участь у голосуванні.

Станом на 10 годину ранку проголосували усі засуджені, які мали право голосу. Такий короткий проміжок часу є цілком обґрунтованим, адже виправні колонії мають визначені законом правила внутрішнього розпорядку та режимні вимоги, які порушувати заборонено.

Незважаючи на те, що у виправній колонії проголосували усі, хто мав право брати участь у виборчому процесі, спеціальна виборча дільниця буде відкритою до 20 години, відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України». Підрахунок голосів розпочнеться лише після закриття виборчої дільниці.

З початку роботи спеціальної виборчої дільниці Білозерської виправної колонії №105 на ній спостерігали за голосуваням один кандидат у народні депутати, який особисто прибув на виборчу дільницю, чотири офіційні спостерігачі від кандидатів у народні депутати та представники чотирьох засобів масової інформації.

Усі вони залиши відгуки у «Книзі відгуків (зауважень) щодо стану забезпечення умов для участі засуджених у проміжних виборах народного депутата України» про те, що порушень виборчого процесу на даній спеціальній виборчій дільниці не виявлено, повідомляє Прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину